Psí „Encyklopsedie“, kalendáře Dogpointu získáte na naší recepci

Od dnešního dne můžete na recepci získat charitativní kalendáře našeho partnera - organizace Dogpoint o.p.s., která se stará o opuštěné a týrané psy.

27. 11. 2018

Od dnešního dne můžete na recepci získat charitativní kalendáře našeho partnera - organizace Dogpoint o.p.s., která se stará o opuštěné a týrané psy. Od začátku spolupráce naší veterinární kliniky s Dogpointem v roce 2011 jsme u nás přivítali a ošetřili již 153 jejich pejsků. Jsme moc rádi, že se tímto způsobem, našimi lékařskými znalostmi, můžeme zapojit do pomoci zvířatům, která se dočasně ocitla v nouzi a nabírají novou sílu, aby si mohla následně hledat nové domovy.

Provoz útulku je náročná záležitost - akutní záchranné akce, péče o psy nemocné na těle i na duši, ale i o ty, kteří prostě přišli o páníčky a teď vyhlíží nové, zajištění prostor a dostatečného komfortu... to všechno stojí nemalé peníze. Pokud máte chuť i vy podpořit provoz tohoto soukromého psího útulku, právě teď máte jedinečnou možnost. Věnujte Dogpointu vánoční dar do sbírkové kasičky umístěné na naší recepci, a jako odměnu za to získejte krásné kalendáře (nástěnný A3 nebo týdenní stolní A5) na příští rok, oba tištěné na tvrdém lesklém papíru.

  • za dar vyšší než 200 Kč lze zaplatit třeba vstupní ošetření jednoho pejska v útulku, nebo podestýlku do kotců na celý týden (odnesete si týdenní kalendář)
  • za dar vyšší než 350 Kč lze pokrýt nutná očkování pro jednoho pejska (odnesete si nástěnný kalendář)
  • 550 Kč a víc korun zaplatí třeba maso pro jednoho průměrného psího jedlíka na celý měsíc! (obdržíte obě verze kalendáře)
  • chcete-li Dogpointu přispět ještě víc a zajistit tak třeba žrádlo na měsíc pro nejmíň 2 psy, tak to pokryje dar ve výši alespoň 1 100 Kč! (obdržíte 2 ks od každého kalendáře)

A co vlastně letos kalendáře obsahují? Jsou to encyklopedie :) Dogpoint provedl důkladný průzkum všech možných psích druhů a ty pak pečlivě popsal právě ve své encyklopsedii. Takže se třeba dozvíte, jak vypadá valizad, okous nebo psočník :). Dlouho neváhejte, zásoby kalendářů se rychle tenčí.

Děkujeme!

 

Anketa

Uvítáte na recepci při čekání na ošetření:

(57 %)
 
(43 %)
 

Celkový počet hlasů: 7

Máte uzavřenou pojistku veterinární péče pro svého čtyřnohého přítele?

(19 %)
 
(81 %)
 

Celkový počet hlasů: 48