Rozšíření onkologického týmu kliniky o MVDr. Kratochvílovou

V červnu se stala novou posilou naší kliniky MVDr. Renata Kratochvílová. Paní doktorka je klinickou onkoložkou, s předchozí praxí v tomto oboru na jiné pražské klinice.

10. 07. 2020

V červnu se stala novou posilou naší kliniky MVDr. Renata Kratochvílová. Paní doktorka je klinickou onkoložkou, s předchozí praxí v tomto oboru na klinice Vetnemo.

Studium v Brně na Veterinární a Farmaceutické univerzitě, na Fakultě veterinárního lékařství paní doktorka dokončila v roce 2010. Poté nastoupila jako lékař internista v pražském Vetnemo. Zde se postupně profilovala k oborům klinická onkologie, interní a behaviorální medicína malých zvířat a problematika hojení ran.

S paní doktorkou se u nás na klinice nejčastěji setkáte právě při řešení onkologického onemocnění vašich čtyřnohých kamarádů. Klinický onkolog je lékař specializující se na ambulantní péči o onkologické pacienty, kontroly, klinická vyšetření, vyšetření zobrazovacími metodami (RTG, sonografické vyšetření). Dále se specializuje na odběry a posouzení cytologických vzorků, vedení terapie včetně chemoterapie, imunoterapie atd. Ve spolupráci s chirurgy a radioonkology zajišťuje komplexní péči o onkologické pacienty.

Jsme moc rádi, že se paní doktorka rozhodla pro práci právě u nás. Kvalitně tak posílila náš onkologický tým, který se snažíme neustále vzdělávat a rozšiřovat, abychom dokázali pomoci s léčbou co nejširší skupině psích i kočičích pacientů.

 

 

Anketa

Uvítáte na recepci při čekání na ošetření:

(76 %)
 
(24 %)
 

Celkový počet hlasů: 413

Máte uzavřenou pojistku veterinární péče pro svého čtyřnohého přítele?

(23 %)
 
(77 %)
 

Celkový počet hlasů: 344