Světový den veterinárních lékařů - 9.7.

Dnešní den je Světovým dnem veterinárních lékařů. Jeho cílem není ani tak oslavovat nás, samotné lékaře, jako spíše přinést vám pohled na práci, kterou děláme, z jiného úhlu.

09. 07. 2019

Dnešní den je Světovým dnem veterinárních lékařů. Jeho cílem není ani tak oslavovat nás, samotné lékaře, jako spíše přinést vám pohled na práci, kterou děláme, z jiného úhlu.

Léčba zvířat je krásná a smysluplná, někdy radostná, někdy smutná. Tu práci jsme si dobrovolně vybrali a snažíme se dělat ji s láskou a nasazením, poctivě, aniž bychom časem sešli z cesty a začali být lhostejní nebo otrlí k vašim starostem jen proto, že jsme v ordinacích už mnoho viděli nebo zažili... Vy, lidští klienti a zvířecí pacienti, pro nás nejste jen čísla na pořadníku dne. Každý z vás nám přinášíte svůj vlastní příběh, ve kterém se snažíme co nejpozitivněji zanechat svoji stopu.

Nicméně jsme jen lidé a nezmůžeme zázraky, i když bychom mnohokrát chtěli umět mávnout kouzelným proutkem a pozměnit chod událostí. Někdy jsme také unavení, trápí nás smutné okamžiky. A to jsou přesně momenty, kdy do společného vztahu veterinární lékař – klient, můžete vnést svoji velmi zásadní hodnotu vy. Čím?

Mějte pro nás pochopení. Čistě a prostě, pokud se někdy stane, že se na vás neusmíváme, jsme zamyšlení nebo působíme unaveně, usmějte se vy na nás. Zůstaňte loajální, nestáhněte se do sebe, neutíkejte hned do jiné ordinace. Je to jen chvilkový mráček nad našimi hlavami, který zase rychle odpluje, a my budeme s novou silou stát v ordinaci plně připraveni vám naslouchat. Pomozte nám s návratem ztracené rovnováhy, budeme za to vděční, zapíšeme si takový okamžik do srdce a společně vyjdeme z celé události do budoucna silnější. Moc vám předem za takový přístup děkujeme.

S úctou vaši lékaři, sestry a recepční na Regia Vet

 

Anketa

Uvítáte na recepci při čekání na ošetření:

(75 %)
 
(25 %)
 

Celkový počet hlasů: 841

Máte uzavřenou pojistku veterinární péče pro svého čtyřnohého přítele?

(26 %)
 
(74 %)
 

Celkový počet hlasů: 711