Veterinární konference ČAVLMZ 1.-3.11. Brno

Česká asociace veterinárních lékařů malých zvířat pořádala o uplynulém víkendu 1. - 3.11. konferenci, která nabídla pestrý odborný program nejen lékařům, ale také veterinárním sestrám. Tým naší kliniky se účastnil v počtu čtyř lékařů a jedné sestřičky.

07. 11. 2019

Česká asociace veterinárních lékařů malých zvířat pořádala o uplynulém víkendu 1. - 3.11. konferenci, která nabídla pestrý odborný program nejen lékařům, ale také veterinárním sestrám. Tým naší kliniky se účastnil v počtu čtyř lékařů a jedné veterinární asistentky.

Celkově konferenci navštívilo téměř 500 účastníků, vědomosti nám předávalo 11 přednášejících z Česka, Francie, Velké Británie a Rakouska. Celkem bylo předneseno téměř 60 hodin vzdělávání.

Hlavní odborný program nabídl o víkendu kvalitní vzdělávání jak pro lékaře se zájmem více o interní medicínu, tak pro ty z chirurgických oborů. Konferenci v pátek před­chá­zely i praktické workshopy, kde toho onkologického se zúčastnila i naše paní doktorka Krásná (dříve Voštová).

Program pro sestry se zaměřil v obou dnech nejen na teoretický výklad, ale také na nácvik praktických dovedností.

Jako každoročně jsme si z konference odvezli spoustu inspirace a nových podnětů, které, jak doufáme, dokážeme s úspěchem přenést do provozu naší praxe. Vzdělávání a přístup k moderním poznatkům veterinární medicíny považujeme za nezbytnou součást péče o naše klienty.

 

 

 

 

Anketa

Uvítáte na recepci při čekání na ošetření:

(76 %)
 
(24 %)
 

Celkový počet hlasů: 258

Máte uzavřenou pojistku veterinární péče pro svého čtyřnohého přítele?

(20 %)
 
(80 %)
 

Celkový počet hlasů: 233